GRUDZIEŃ W PRZEDSZKOLU

1 grudnia 2019 autor:

Przygotowania do gwiazdki ruszyły pełną parą! Zaczęliśmy od dekorowania sal i pieczenia przepysznych pierników na kiermasz. Razem z rodzicami ozdobiliśmy ich setki oraz wykonaliśmy mnóstwo gwiazdkowych ozdób. W piątek wszystkie grupy odwiedził Mikołaj i wręczył dzieciom Mikołajkowe upominki. A dziś wystartował kiermasz świąteczny, który potrwa do 20 grudnia. Zapraszamy, w przedszkolu Cogito już czuć święta 🙂 !
Serdecznie dziękujemy za współpracę i zaangażowanie przedszkolnej Radzie Rodziców.