ODWAŻNE LWIĄTKA W WYTWÓRNI FIGUR WOSKOWYCH

7 stycznia 2020 autor:

Za przedszkolakami pierwsza wycieczka. I to nie byle jaka, bo do Wytwórni Figur Woskowych! Z okazji Mikołajek, dzieci otrzymały w prezencie bilety, które zaprowadziły nas do zaczarowanego świata bajek! Lwiątka i Lwice zostały powitane przez elfy, które zaprowadziły nas na warsztaty z lepienia w glinie. Ale na przedszkolaki czekała jeszcze jedna niespodzianka! Sam św. Mikołaj, który z chęcią porozmawiał z dziećmi. Jednak zdecydowanie największą radość sprawiły dzieciom figury woskowe z ich ulubionych bajek!