PASOWANIE ODWAŻNYCH LWIĄTEK NA PRZEDSZKOLAKA

16 października 2019 autor:

W środę, 16 października odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Odważnych Lwiątek. Dzieci niecierpliwie oczekiwały na tę ważną dla nich chwilę. Zanim oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, rozwijane do tej pory w przedszkolu przez panie wychowawczynie.
Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili, dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy ich owocnego w doświadczenia pobytu w Społeczności Cogito.