„SPRINTEM DO MARATONU”- Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków

28 maja 2019 autor: Admi Nistrator

W tym roku, po raz pierwszy, nasze przedszkole włączyło się w ogólnopolską akcję- „Sprintem do maratonu”. Celem tego projektu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia. Każdy przedszkolak miał za zadanie przebiec dystans 80 metrów. Przed biegiem, każdy uczestnik imprezy, otrzymał numer startowy, jak na prawdziwych zawodach sportowych. Po rozgrzewce, dzieci przystąpiły do pokonania przygotowanej trasy. Łącznie przebiegliśmy 8240 metrów! Zwyciężyli wszyscy uczestnicy sprintu- każdy otrzymał pamiątkowy medal! Na koniec, dzieci już w swoich salach, przygotowywały pyszne sałatki owocowe oraz napoje izotoniczne!