ZEBRANIA Z RODZICAMI

21 sierpnia 2020 autor: Przedszkole Cogito

WRACAMY DO PRZEDSZKOLA!

Bardzo cieszymy się, że już 1 września znów zobaczymy się z naszymi przedszkolakami!

W związku z wyjątkową sytuacją, zebrania z rodzicami wszystkich grup odbędą się 31 sierpnia podczas których przedstawimy Państwu „Wewnętrzne Procedury Bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem COVID-19 obowiązujące od 1 września 2020 r. w Publicznym Przedszkolu Cogito w Poznaniu”.

Harmonogram zebrań:

GR I Kolorowe Motylki 1700 Sala nr 4
GR II Odważne Lwiątka 1715 Sala nr 3
GR III Sprytne Liski 1730 Sala nr 2
GR IV Zwinne Kotki 1745 Sala nr 1
GR V Skacząc Żabki 1800 Sala nr 5

Ważne zasady:
Bardzo prosimy, aby na zebraniu pojawił się tylko jeden rodzic oraz o punktualne przybycie. Prosimy, aby mieli Państwo zasłonięte usta i nos oraz zdezynfekowali ręce przed wejściem do przedszkola.

Do zobaczenia 🙂