ZWINNE KOTKI I PIERWSZA POMOC

28 maja 2019 autor: Admi Nistrator

Podczas wycieczki Kotki miały okazję odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej
Dzieci poznały świetny sposób na zapamiętanie numeru ratowniczego (jeden-usta , jeden-nos , dwa-oczy ). Ćwiczyliśmy tez ułożenie rączek w słoneczko, prawidłowe podczas reanimacji (oczywiście dzieci nie mają jeszcze wystarczającej siły ani sprawności aby ją wykonać, ale ważne jest praktykowanie i świadomość od najmłodszych lat). Największą atrakcją było oczywiście zwiedzanie karetki wydającej sygnały dźwiękowe Na zakończenie otrzymaliśmy dyplom i zrobiliśmy piękne, pamiątkowe zdjęcia Wielkie brawa dla ratownika Pana Michała za świetne podejście do dzieci!