ZAJĘCIA DODATKOWE 2023/2024

19 lipca 2023
Szanowni Państwo,
już niebawem pojawi się szczegółowa oferta oraz zostaną otwarte zapisy na zajęcia dodatkowe na rok szkolny 2023/2024.
ZAJĘCIA EDUKACJA DLA PRZYSZŁOŚCI EDP
– Oferta dostępnych zajęć oraz koszt:
(proszę wybrać PRZEDSZKOLE COGITO)
– Zapisy odbywają się elektronicznie na stronie:
– W przypadku kilku grup dzieci dzielone są ze względu na wiek, a godziny zajęć dostosowane do ramowego planu dnia grupy, zajęcia nie pokrywają się.
W sierpniu zostaną jeszcze ustalone terminy zajęć z: judo, gimnastyki, ceramiki (raz w miesiącu) oraz laboratorium (raz w miesiącu).
– Aby zajęcia ruszyły musi uzbierać się grupa min. 15 dzieci. Zajęcia ruszą już od września po utworzeniu się grup – na podstawie zawartych umów.
Przed zapisaniem dzieci polecamy zapoznać się z opisem zajęć, który będzie dostępny na stronie EDP.
Jeśli nie będą Państwo pewni czy dziecku spodoba się na danych zajęciach istnieje możliwość (jeśli po utworzeniu grup pozostaną miejsca), aby dziecko w pierwszym tygodniu września wzięło udział w wybranych zajęciach próbnie. Umowy będzie można wypełnić do 8 września tak, aby już od września mogły uczęszczać na zajęcia.
PIŁKA NOŻNA UKS
– Informacja o umowach do podpisania pojawi się w ogłoszeniach na KidsView wraz z załącznikami oraz na stronie internetowej przedszkola.
– Dzieci dzielone są we względu na wiek: grupa młodsza i grupa starsza.
– Harmonogram zajęć pojawi się w sierpniu. Terminy piłki zostaną dostosowane tak, aby nie pokrywały się z innymi zajęciami.
RYTMIKA I JĘZYK ANGIELSKI
– zajęcia dla wszystkich przedszkolaków odbywające się w ramach realizacji podstawy programowej.
– zajęcia bezpłatne
– RYTMIKA 1x w tygodniu, ANGIELSKI 2x w tygodniu.
ZAJĘCIE ORAZ PROWADZĄCY:
– Cheerleading – Kinga Wiśniewska
– Masterchef – Marta Piasecka
– Śpiew – Ewelin Piznal
– Sensoryka – Alicja Kiełbasiewicz
– Mój Przyjaciel Pies – Dominika Napierała
– rEKOdzieło – Eliza Wessel
– Plastyka – Paulina Strączek
– Laboratorium – Katarzyna Gulińska
– Ceramika – Maria Nowaczyk
– Judo
– Gimnastyka

– Rytmika – Martyna Halińska
– Język Angielski

– Piłka Nożna UKS – Grzegorz Wiśniewski i Tomasz Gajewski

! Informacje na temat zajęć dodatkowych możecie znaleźć w zakładce DLA RODZICA -> ZAJĘCIA DODATKOWE
! Na stronie w aktualnościach pojawi się informacja o otwarciu zapisów na zajęcia EDP oraz dostępnych umowach na piłkę nożną UKS.