Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Magda Skołuda

Pomoc nauczyciela

Jestem mamą trójki dorosłych dzieci oraz babcią. Swoje doświadczenie w wychowaniu dzieci staram się jak najlepiej wykorzystać w pracy. Wielką przyjemność sprawia mi obserwowanie postępów robionych przez dzieci każdego dnia. Moje zainteresowania to decuopage i sztuka kulinarna w literaturze i

Zamknij

Marzena Kędra

Dyrektor

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Posiada III stopień specjalizacji zawodowej, tytuł Honorowy Profesora Oświaty.
Przewodnicząca Krajowego Zespołu Koordynacyjnego Polskiego Stowarzyszenia Animatorów Pedagogiki C. Freineta – ubiegłej kadencji.
Autorka i realizatorka wielu programów oraz projektów edukacyjnych, autorka ponad 30 publikacji z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej. Redaktorka i  współautorka programu kształcenia „Umysły przyszłości” oraz przewodnika metodycznego „Ścieżki edukacyjne opracowane metodą projektów dla klas I – VI szkoły podstawowej”. Uczestniczka i organizatorka wielu konferencji ogólnopolskich i międzynarodowych. Jej dwa programy nauczania do edukacji wczesnoszkolnej otrzymały I nagrodę w konkursie ORE na modelowe programy nauczania.
Uhonorowana tytułami „Nauczyciel Roku 2012”, „Pozytywista Roku 2013”, „Ambasador innowacyjnych idei i praktyk pedagogicznych 2013”, „Dyrektor Roku 2010”. Jest członkiem Kapituły ds. Profesorów Oświaty. Rzeczoznawcą MEN ds. podręczników szkolnych. W 2000 r. została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Zamknij

Alicja Kiełbasiewicz – Wicedyrektor

Nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku pedagogika o specjalności edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną oraz pedagogika o specjalności zarządzanie oświatą. W pracy z dziećmi stawiam na relację – moim celem jest stwarzanie przyjaznej, rodzinnej i bezpiecznej atmosfery, która sprzyja nauce i poznawaniu świata. Podczas zajęć dydaktycznych stwarzam  dzieciom warunki do nauki poprzez zabawę, odkrywanie i doświadczanie oraz daję im jak najwięcej szans do rozwoju na wielu obszarach dziecięcej aktywności. Bardzo ważna jest dla mnie samodzielność dziecka w różnych obszarach jego wychowania i edukacji. Od najmłodszych lat wdrażam w swojej grupie techniki freinetowskie, takie jak: odpowiedzialności, planowanie pracy, swobodne rysunki, sprawności i kompleksy zainteresowań.  Bardzo ważna jest dla mnie również relacja i współpraca z rodzicami oraz tworzenie spójnej wspólnoty grupowej, do której należą dzieci, rodzice, nauczycielki i pomoce nauczycielek.

 

Zamknij

Marta Hencel

Nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2015 roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam w trakcie licznych praktyk studenckich. Cały czas pragnę się rozwijać, pogłębiać swoją wiedzę, dlatego zdecydowałam się na podjęcie nauki na studiach pedagogicznych II stopnia. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i przynosi satysfakcję. W wolnym czasie lubię oglądać filmy oraz czytać książki.

 

 

Zamknij

Sylwia Przybylak – Sekretarz

Pracownik administracyjny

Jestem skromną, cierpliwą osobą potrafiącą słuchać innych. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i daje dużo satysfakcji. Doceniam indywidualność i wyjątkowość każdego przedszkolaka Jako mama nastolatki, wiem ile wysiłku trzeba włożyć w wychowanie małego człowieka, aby w przyszłości mógł on  wykorzystać wiedzę jaką przekazali mu dorośli.

Zamknij

Sylwia Olek

Pracownik administracyjny

Sekretariat jest centrum informacyjnym przedszkola. Tu najczęściej następuje pierwszy kontakt z Rodzicem. Każdego dnia chętnie służę pomocą zarówno dzieciom, jak i Rodzicom. Pracując na tym stanowisku staram się, aby podstawowe funkcje informacyjne były na jak najwyższym poziomie i wyznaczały jakość placówki. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, która uwielbia rodzinne wyjazdy rowerowe, bieganie, crossfit i jogę.

 

 

Zamknij

Marta Piasecka

Nauczyciel

Rodowita Kujawianka, ale to jednak Poznań wygrał w moim życiu. Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na kierunku pedagogika, specjalność edukacja elementarna i język angielski oraz studia II stopnia na kierunku pedagogika, specjalność – pedagogika opiekuńczo – wychowawcza i praca z rodziną również na UAM-ie.
Odbyłam wiele godzin praktyk studenckich w szkołach podstawowych, przedszkolach i przedszkolach specjalnych oraz praktyki językowe (język angielski). Wcześniej pracowałam w klubie malucha i przedszkolu artystyczno-językowym. Miałam również przyjemność pracować w Publicznej Szkole Podstawowej Cogito na stanowisku asystentki nauczyciela oraz nauczyciela świetlicy.
Uwielbiam pracę z dziećmi i nie wyobrażam sobie innego zawodu. W końcu „dziec¬ko jest chodzącym cu¬dem, je¬dynym, wyjątko¬wym i niezastąpionym”.

Zamknij

Paulina Strączek

Nauczyciel

W lipcu 2016 r. ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalność wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Moim marzeniem od dziecka było zostanie nauczycielką. Już jako 6-letnia dziewczynka bawiłam się w „szkołę” ucząc młodsze koleżanki i kolegów pisania literek i liczenia. Uważam, że w pełni spełniam się w roli wychowawcy. Podczas studiów odbyłam ponad 200 godzin praktyk w placówkach takich jak: świetlice, domy dziecka, szkoły, przedszkola i żłobki. Przez niespełna rok pracowałam w przedszkolu ze żłobkiem prowadząc zajęcia dla grup w wieku 4-6 lat oraz opiekując się małymi dziećmi od 10 miesiąca życia. Chciałabym nadal rozwijać się jako pedagog i nauczyciel, odbywać szkolenia i warsztaty, które pozwolą mi poszerzać horyzonty, uczyć nowych metod i udoskonalać sposoby pracy z dziećmi.

Zamknij

Nina Larek

Nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Pedagogika, specj. edukacja elementarna i terapia pedagogiczna.
Obecnie kontynuuję naukę na tych samych studiach kierunkowych spec. wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Oprócz pracy z dziećmi, moim drugim zamiłowaniem jest śpiew. W 2016 roku ukończyłam Policealne Studium Piosenkarskie im. Czesława Niemena w Poznaniu, zdobywając tytuł zawodowy – aktor scen muzycznych.

Zamknij

Klaudia Lipka

Nauczyciel

Pochodzę z Warmii i Mazur i jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam studia pedagogiczne I stopnia o specjalności
edukacja elementarna i język niemiecki oraz studia II stopnia na dwóch specjalnościach: poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna, animacja czasu wolnego i rekreacja ruchowa. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas 400 godzin praktyk, które odbywałam m.in. w żłobkach, przedszkolach, szkołach, poradni psychologiczno-pedagogicznej czy Miejskim Domu Kultury. Miałam również przyjemność kilkukrotnie pełnić rolę wychowawcy na półkoloniach sportowych i współorganizować sportowy balik karnawałowy. Pragnę nieustannie się rozwijać i doskonalić swój warsztat pracy, aby swoją wiedzę i umiejętności wykorzystywać w pracy z dziećmi i stwarzać im jak najlepsze warunki do nauki. Z tego powodu często biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach. Praca z dziećmi daje mi wiele radości, a ich uśmiech i zadowolenie motywuje mnie do dalszej pracy.

Zamknij

Katarzyna Szawelska

Nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Skończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika, specjalność edukacja elementarna i
język niemiecki. Studia magisterskie – specjalność: poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. Doświadczenie do pracy z dziećmi nabierałam poprzez liczne praktyki studenckie w żłobku, przedszkolu, szkole podstawowej, a także w poradni psychologiczno – pedagogicznej. Moim celem jest nieustanny rozwój, który pozwoli na coraz lepszą i ciekawszą pracę z dziećmi.

Zamknij

Anna Dolacińska

Pomoc nauczyciela

Urodziłam się i mieszkam w malowniczej stolicy Wielkopolski zwanej Poznaniem. Jestem mamą Kacperka. Jestem szczera, bezpośrednia, uśmiechnięta, kreatywna i zawsze dążę z uporem do celu w pracy jak i w życiu prywatnym. Wiem jak ważna jest praca, nauka poprzez zabawę, która daje mi wiele radości. Kocham wszystkie grupy, bo tak jak oni we mnie, ja mam wiarę w nasze dzieci.

 

Zamknij

Karina Napieralska

Nauczyciel

Jestem absolwentką pedagogiki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu- specjalność wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Swoje doświadczenia zdobyłam poprzez liczne praktyki w żłobkach, przedszkolach i szkołach oraz uczestnictwo w kursach, kole naukowym i konferencjach. Chcę rozwijać się dalej i pogłębiać swoją wiedzę na studiach II stopnia o specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Od zawsze marzyłam o pracy w przedszkolu. Radość dziecka sprawia mi ogromną satysfakcję!

Zamknij

Renata Jaśkowiak

Pomoc nauczyciela

Moje doświadczenie w wychowywaniu dzieci staram się wykorzystać w pracy. Ogromna satysfakcję sprawia mi każdego dnia uśmiech dziecka. Uważam, że praca jest bardzo ważna, bo czas spędzony z dziećmi to największa i najlepsza nagroda.

Zamknij

Renata Antoniuk

Pomoc nauczyciela

Pochodzę z województwa Lubelskiego. Od kilkunastu lat mieszkam w Poznaniu. Ukończyłam szkołę średnią z maturą i dwuletnie studium z dyplomem. Jestem osobą miłą, sympatyczną, uśmiechniętą i sumienną. Szybko nawiązuję kontakt z osobami dorosłymi i dziećmi. Posiadam doświadczenie w wychowywaniu własnego syna i staram się przełożyć to na dzieci z którymi pracuję. Praca z nimi daje mi dużo satysfakcji i zadowolenia oraz uśmiech każdego dnia.

Zamknij

Maria Kajdan

Nauczyciel

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Uniterra w Poznaniu. Skończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna że specjalnością logopedia z terapią pedagogiczną. Obecnie kontynuuje studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Swoje doświadczenie zdobyłam odbywając liczne praktyki w czasie studiów. Dodatkowo pracowałam w Warsztatach Terapii Zajęciowej jako instruktor terapii, żłobku oraz przedszkolu jako logopeda oraz pomoc nauczyciela. Pragnę nieustannie się rozwijać i pogłębiać dotychczasową wiedzę, co pozwoli mi na lepszą oraz efektywniejszą pracę z dziećmi. Kocham dzieci i nie wyobrażam sobie pracy bez Nich.

Zamknij

Kadra pedagogiczna

Marzena Kędra

Dyrektor

Alicja Kiełbasiewicz – Wicedyrektor

Nauczyciel

Marta Hencel

Nauczyciel

Marta Piasecka

Nauczyciel

Paulina Strączek

Nauczyciel

Nina Larek

Nauczyciel

Klaudia Lipka

Nauczyciel

Katarzyna Szawelska

Nauczyciel

Karina Napieralska

Nauczyciel

Maria Kajdan

Nauczyciel

Magda Skołuda

Pomoc nauczyciela

Anna Dolacińska

Pomoc nauczyciela

Renata Jaśkowiak

Pomoc nauczyciela

Renata Antoniuk

Pomoc nauczyciela

Sylwia Przybylak – Sekretarz

Pracownik administracyjny

Sylwia Olek

Pracownik administracyjny